Pět zápasů do konce...

...ano, přesně pět kol zbývá do konce letošní soutěže starších a mladších žáků v krajské soutěži. Stejná porce zápasů je před našimi muži v 1.A třídě.

Starší a mladší žáci se dnes utkali se svými vrstevníky na Rapidu. Vzhledem k oslavám a poslednímu zápasu FCVP byl první zápas posunut oproti původnímu plánu na 12:30. Starší žáci se protrápili k výhře 3:2, když domácí Rapid trápil naše hráče zvláště v prvním poločase, kdy jsme prohrávali už 0:2. Naštěstí jsme konec zápasu odehráli v klidu a vezeme domů výhru. Mladší žáci poté s přehledem přehráli stejného soupeře 7:0! Dalšími soupeři budou: 22.5. Košutka, 28.5. Stříbro, 5.6. Nýrsko/Železná Ruda, 12.6. Tachov a poslední zápas sehrajeme na domácím hřišti 19.6. s Horažďovicemi/Sv.Hrádkem. Doufáme ve vylepšení průběžné osmé, resp. sedmé pozice v tabulce.

Muži dnes slaví vítězství nad týmem z Bělé. Celý zápas vedli a nakonec na světelné tabuli v areálu FC Křimice svítilo skore 4:1! Tím jsme vylepšli nepříznivou statistiku domácích utkání. O vylepšení pozice v tabulce budou borci z Křimic bojovat již příští neděli na hřišti FK Žákava. Dále nás čekají: 29.5. Košutka, 5.6. Luby, 12.6. Tachov - poslední domácí zápas! 30. kolo odehrajeme na hřišti Rokycan 18.6.

 

 

Neseďte doma a přijďte fandit!

Každý víkend můžete fandit v Křimicích!

V týdnu můžete podpořit naši přípravku!

 

FC KŘIMICE